winnica-foto

Winnica Widok

winnica-logo
degustacje zwiedzanie sprzedaz


Rok założenia

Powierzchnia

Adres

Kontakt

1,20 ha

info@winnicawidok.pl

facebook  

Wina

Repossia 2016 - klasyczny pełnowymiarowy, dobrze zbalansowany riesling z ziołowymi akcentami, który zaskoczył nas w tym roku wyjątkowym aromatem. Wino zdobyło kartę Winnic Stowarzyszenia Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły jako jedno z pięciu wyróżnionych win białych. W winnicy oferujemy je za 65 zł.

Chanasia 2016 - delikatnie cytrusowe Chardonnay to wino, które wciąż się rozwija. Już podczas butelkowania wydał nam się przyjemnie odświeżający, ale dopiero po kilku miesiącach pokazał swoją prawdziwą naturę zaskakując pełnym smakiem południowych owoców i wyważona kwasowością.
W ofercie wciąż dostępnych jest kilkaset butelek w cenie 65 zł każda.

Tolia 2016 - to najbardziej aromatyczne wino naszej winnicy, czyli stuprocentowy Gewurtztraminer o charakterystycznym aromacie kwiatów, mandarynki oraz różowego Grapefruita i jasnym słomkowym kolorze. Doskonały wybór dla wszystkich, którzy w smakowaniu wina kierują się przede wszystkim nosem. W sprzedaży w cenie 55 zł za butelkę.

Balwia 2016 - pierwsza propozycja Winnicy Wojszyn w kategorii win czerwonych, czyli zeszłoroczny Blaufrankisch jest propozycją dla amatorów win mocno wytrawnych, bogatych, o dużej zawartości tanin. Balwia ma kolor głębokiej purpury i intensywny pełny aromat ciemnych owoców (czarnej porzeczki, jeżyn i wiśni). Dostępna w cenie 55 zł za butelkę.

 

Gdzie jesteśmy?

Winnica należy do:Region kazimierzowskiup
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY