Winostacja Polska. Wino i Owoce - Afrodyzjaki

Winostacja Polska. Wino i Owoce - Afrodyzjakidegustacja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2020-02-25 19:30

Pochlebna

Marta Sparrow, Winnica Silesian, PANI Z WARZYWNIAKA, Pochlebna

publiczne

bilety

facebook

Różne rodzaje regionalnych win połączymy z degustacyjnymi porcjami wytrawnych i słodkich dań przygotowanych przez wrocławskich szefów kuchni i cukierników lub przy ich pomocy.

Trzeci sezon popularnych wrocławskich degustacji win Winostacja Polska kontynuujemy w nowym miejscu! 12 lutego (środa) w g.19.30-21.00 zapraszamy do Pochlebna (ul. Św. Antoniego 15) na kolejne w tym sezonie spotkanie cyklu. Tym razem będzie to Winostacja Polska. Wino i Owoce - Afrodyzjaki.

W tym sezonie myślą przewodnią degustacji jest właśnie wine pairing. Różne rodzaje regionalnych win połączymy z degustacyjnymi porcjami wytrawnych i słodkich dań przygotowanych przez wrocławskich szefów kuchni i cukierników lub przy ich pomocy.

Ten sezon zaczęliśmy od Winostacja Polska. Wine Pairing: Wino i czekolada. Na drugim spotkaniu też będzie po części słodko.:) 12 lutego, czyli tuż przed Walentynkami nasi goście spróbują pięciu win z Winnica Silesian oraz deserów i dań wytrawnych z owoców-afrodyzjaków w rolach głównych: figą, ananasem, mango, arbuzem i granatem. Owoce do potraw pochodzą od niezastąpionej PANI Z WARZYWNIAKA.

Więcej informacji wkrótce!

Cena biletów: 50 zł od osoby.
Liczba miejsc: 15 (ograniczona)

Uwaga! Bilety rezerwować można już teraz, wyłącznie w ten sposób: wysyłając maila na winostacja.polska@gmail.com lub wiadomość prywatną na FB do organizatorki Marta Wróbel.

Obowiązuje przedpłata! Osoby, które dokonają przedpłaty, otrzymają bilet na degustację drogą elektroniczną.

Sprzedaż biletów prowadzimy do ich wyczerpania.

Winostacja Polska. Wine pairing: Wino i Owoce-Afrodyzjaki
Pochlebna, ul. Św. Antoniego 15
12.02, g.19.30-21.00

 

źródło: https://www.facebook.com/events/176757813418688/

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY