Świętomarcińskie smaki

Świętomarcińskie smakifestiwal

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2018-11-24 14:00

Słoneczny Kredens

ul. Karmelicka 27, Kraków

Winnicomania

publiczne

bilety

facebook www

Młode wina i gęsina w Kredensie.

Młode wino to radość i nowe życie. Młode wino to czas dziękczynienia za pomyślność i udane plony, które w tym roku były wyjątkowo obfite. Młode wino to czas zabawy, huraoptymistycznych spotkań w gronie ludzi z którymi jest nam po prostu dobrze. Młode wino to czas niefrasobliwy i lekko trzpiotowaty, ale pozwólmy sobie na te chwile wytchnienia.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania świętomarcińskiego czasu, tradycji w nowoczesnym wydaniu, bez cienia jakiejkolwiek spiny.

Co planujemy?

Degustacja otwarta, podczas której kilku winiarzy z winnic podkrakowskich, podtarnowskich, podjasielskich, podsandomierskich i podwrocławskich osobiście podzieli się z Wami pierwszym winem z tegorocznych zbiorów. Świętomarcińskie smaki to nie tylko młode wino.To również czas pysznej, tłuściutkiej i kruchej gęsiny. Nie zabranie więc gęsich przekąsek. Nie zabraknie też słodkich rogali. I nie zabraknie ducha Św. Marcina.

Muultimedialna projekcja galerii zdjęć pt. "Wino to Kosmos". Pokażemy najbardziej odjazdowe, widowiskowe, niebosiężne, zawrotne, czasem zabawne, wręcz kosmiczne zdjęcia z życia wina i ludzi w winie zakręconych.

Kolacja degustacyjna "Gęsi w Kredensie". Wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi w sposób jak najbardziej przystępny i sympatyczny opowiemy o tym co w młodym winie fermentuje i dlaczego świętomarcinskie smaki warto kosztować aż do grudnia. Do kolacji podamy wina, które nie będę dostępne podczas degustacji otwartej.

ZAPRASZAMY


Sobota 24 listopada
Słoneczny Kredens
ul. Karmelicka 27, Kraków

DEGUSTACJA OTWARTA
w godzinach 14.00 - 18.00
BILET wstępu 35 zł/os
w cenie biletu: 5 kieliszków młodego wina i gęsia przekąska

KOLACJA DEGUSTACYJNA
spotkanie zamknięte, z ograniczoną liczbą miejsc
w godzinach 19.00 - 21.00
BILET wstępu 65 zł/os
w cenie biletu: 5 win i 4 przekąski

Degustacja otwarta plus kolacja
BILET w cenie 90 zł/os

WARUNKI PŁATNOŚCI
możliwość zakupu biletów gotówką w Słonecznym Kredensie
albo
przelew na konto:
Tatiana Mucha ,
Aliorbank 70 2490 0005 0000 4000 4602 0140

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY