Polskie Wino i Chleb na zakwasie Master Class

Polskie Wino i Chleb na zakwasie Master Classdegustacja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2020-02-29 18:00

Wrocławino

Wrocławino

publiczne

bilety

facebook

Przy polskim winie, nauczycie się jak przygotować tradycyjny polski pełnoziarnisty chleb na zakwasie w czterech wersjach smakowych i jak upiec go w domu w zwykłym kuchennym piekarniku.

W Sobotę 25 stycznia zapraszamy na lekcję pieczenia "cooking class" wypieku chleba, tradycyjny polski styl z mistrzą Gosią, i degustacja wina Sommeliera Franka Maglio.
Nauczycie się jak przygotować tradycyjny polski pełnoziarnisty chleb na zakwasie w czterech wersjach smakowych i jak upiec go w domu w zwykłym kuchennym piekarniku. Podczas zajęć sommelier z międzynarodowym doświadczeniem podzieli się swoją wiedzą o polskim winie, opowie o produkcji win i wskaże jak łączyć wino z polskim chlebem.
Warsztaty zakończą się kolacją, na której będziemy jeść taki sam chleb, jaki został przygotowany przez uczestników. Każdy uczestnik otrzyma przygotowane przez siebie ciasto chlebowe w formie do pieczenia, które można będzie następnie upiec w domu.
Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie naszej organizacji, wyposażonej w kuchnię i salę degustacyjną. Wymagana rezerwacja pod numerem 575 562 432. Bilet wstępu: 90 zł.

 

źródło: https://www.facebook.com/events/2361394780838229/

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY