E-korki z polskich win vol. 7

E-korki z polskich win vol. 7konferencja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2020-05-20 18:00

Internet

SPOT., Winicjatywa, Ferment. Pismo o winie

publiczne

wolny

facebook

SPOT., portal Winicjatywa oraz Ferment. Pismo o winie. zapraszają na kolejne e-spotkanie o polskim winie, które na żywo poprowadzi Maciej Nowicki. Dotychczas online opowiadaliśmy o sytuacji w polskich winnicach, o najciekawszych inicjatywach w czasie pandemii i nowym roczniku 2019 (do obejrzenia: vol. 1 👉 https://bit.ly/3d7vKNx vol. 2 👉 https://bit.ly/2Whqro5 vol. 3 👉 https://bit.ly/3aStdpb vol. 4 👉 https://bit.ly/2xrs765 vol. 5 👉 https://bit.ly/2AdXsKx vol. 6 👉 https://bit.ly/7aks363 ). W siódmej edycji porozmawiamy o programie festiwalu Polskie wina vol 7/2020, o festiwalu Polskie Cydry Online, o nowej sytuacji na rynku wina po częściowym wznowieniu pracy restauracji i winebarów oraz o kilku nowych premierach win. Na koniec porozmawiamy z Sonią i Marią Mazurek z Winnicy Silesian o tym, jak tak młoda i tak duża winnica, radzi sobie w czasach pandemii oraz jaką premierę przygotowuje na czerwcowy festiwal w SPOT.

Transmisja na żywo: 20 maja, godz. 18.00-19.00.

E-Korki są cyklem cotygodniowych, środowych transmisji na żywo o polskim winie, który na czas nieokreślony zastępuje nasze cykle: „Korki z polskich win” oraz „Premiery i retrospekcje”.

Maciej Nowicki – dziennikarz portalu Winicjatywa oraz pisma o winie Ferment. W ciągu dnia zazwyczaj coś degustował, wspierał, promował, prowadził (także w SPOT. w ramach „Korków z polskich win”) lub oceniał (we wszystkich konkursach, w których pojawiają się wina polskie; a jako przewodniczący w konkursie winiarskim „Polskie korki”). Jest bezsprzecznie największym znawcą i promotorem polskiego wina, do którego teraz będzie nas przekonywał online.

źródło: https://www.facebook.com/events/262180521593279/

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY