E-korki z polskich win vol. 6

E-korki z polskich win vol. 6konferencja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2020-05-13 18:00

Internet

SPOT., Winicjatywa, Ferment. Pismo o winie

publiczne

wolny

facebook

SPOT., portal Winicjatywa oraz Ferment. Pismo o winie. zapraszają na kolejne e-spotkanie o polskim winie, które na żywo poprowadzi Maciej Nowicki. Dotychczas online opowiadaliśmy o sytuacji w polskich winnicach, o najciekawszych inicjatywach, które mają podtrzymać zainteresowanie i zakupy polskiego wina, ale jednocześnie dbają o nasze bezpieczeństwo (do obejrzenia: vol. 1 👉 https://bit.ly/3d7vKNx vol. 2 👉 https://bit.ly/2Whqro5 vol. 3 👉 https://bit.ly/3aStdpb vol. 4 👉 https://bit.ly/2xrs765 vol. 5 👉 https://bit.ly/2AdXsKx ). W szóstej edycji porozmawiamy o nowym roczniku 2019 i zaletach jego opóźnionej premiery, zdradzimy kolejne szczegóły festiwalu „Polskie wina w SPOT.”, przedstawimy kilka nowych premier oraz porozmawiamy z Jackiem Turnauem z Winnicy Turnau. W czasie transmisji można zadawać pytania, na które Maciej będzie starał się odpowiadać online. Zapraszamy!

Transmisja na żywo: 13 maja, godz. 18.00-19.00.

E-Korki będą cyklem cotygodniowych, środowych transmisji na żywo o polskim winie, który na czas nieokreślony zastępuje nasze cykle: „Korki z polskich win” oraz „Premiery i retrospekcje”.

Maciej Nowicki – dziennikarz portalu Winicjatywa oraz pisma o winie Ferment. W ciągu dnia zazwyczaj coś degustował, wspierał, promował, prowadził (także w SPOT. w ramach „Korków z polskich win”) lub oceniał (we wszystkich konkursach, w których pojawiają się wina polskie; a jako przewodniczący w konkursie winiarskim „Polskie korki”). Jest bezsprzecznie największym znawcą i promotorem polskiego wina, do którego teraz będzie nas przekonywał online.

Konkurs winiarski „Polskie Korki” oraz festiwal Polskie wina vol. 7 / 2020 odbędą się 19-20 czerwcu 2020 roku.

Sklep z winami SPOT. 👉 https://spot.poznan.pl/wino/katalog-win-kategorie/

 

źródło: https://www.facebook.com/events/251989625913115/

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY