Butelki z podróży

Butelki z podróżydegustacja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2019-02-19 19:00

Videlec

Grójecka 194, 02-390 Ochota, Warszawa

WINNICOMANIA

publiczne

bilety

facebook www

Odjechana degustacja butelek z podróży Winnicomanii.

Winnicomania to koncepcja totalnie zaplątana w winie. A szczególnie w polskim winie. I choć winnica to nasz żywioł to wiemy ze nie wszyscy i nie zawsze mogą odwiedzać je tak często jak my. Dlatego zawsze z naszych podróży przywozimy butelki. I specjalnie dla Was przygotowałyśmy odjechaną degustację butelek z podróży Winnicomanii. Będzie siedem pysznych historii, a w nich jedenaście niebanalnych postaci i sześć, wartych każdej uwagi, win. Przybliżymy Wam winnice i najważniejszy element butelki wina – ludzi, którzy za nią stoją. Bo polscy winiarze to naprawdę fantastyczni ludzie... Welcome welcome Winnica Gostchorze, Winnice Kojder, Winnica Moderna, Winnica Modła, Winnica Spotkaniówka i Winnice Wzgórz Trzebnickich!

A skoro wino to i jedzenie. O to zadbają nasi Gospodarze czyli Restauracja Videlec. Wśród pysznych przystawek znajdzie się bruschetta, deska włoska, carpaccio z buraka, sałatka z kaczką i focaccia. Mniam!


Wspólnie z Videlec zapraszamy na pierwsze odkrycie tego co w polskim winie fermentuje :)

Wtorek, 19 luty 2019
godz. 19.00 - 21.00
VIDELEC
ul. Grójecka 194, Warszawa


A dla tych, którzy jeszcze nas nie znają...

Tatiana Mucha - serce projektu, nieoceniona organizatorka i fantastyczna gospodyni każdej imprezy. Od lat związana z winem i turystyką. Ciekawy świata geograf, z wieloletnim doświadczeniem w turystyce zorganizowanej. Ma na swoim koncie: kurs na przewodnika beskidzkiego, podyplomowe studia enologiczne na Wydziale Farmacji Collegium Medicum UJ oraz kursy na poziomach 1-3, londyńskiego Wine Spirite Education Trust. Dumna właścicielka uroczego winnego siedliska w Ciężkowicach na Pogórzu Ciężkowicko-Rożnowskim. Maniakalny pijca polskich win.

Katarzyna Korzeń to analityczny umysł inżyniera i serce przyrodnika w jednej osobie. Doktor nauk biologicznych, inżynier leśnictwa. Z winiarstwem związana bezpośrednio od kilku lat. Prowadzi gospodarstwo ekologiczne i półhektarową winnicę na Podkarpaciu. Wino robi w ogromnym skupieniu, z niebywałą troską. i emocjonalnym zaangażowaniem. Bardzo aktywnie pracuje na rzecz polskiego winiarstwa; między innymi przy organizacji Międzynarodowych Dni Wina w Jaśle. Od blisko dwóch lat prowadzi Polski Portal Enoturystyczny. Maniakalny pijca polskich win.


BILETY W CENIE 110 zł/os
rezerwacja miejsc na winnicomania@gmail.com
potwierdzeniem rezerwacji jest przelew na konto
Tatiana Mucha
Aliorbank 70 2490 0005 0000 4000 4602 0140
tytułem: butelki z podróży

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY