winnica-foto

Winnica Czarnowoda

winnica-logo
degustacje zwiedzanie noclegi sprzedaz


Rok założenia

Powierzchnia

Adres

Kontakt

2008

2,00 ha

www.czarnowoda.iq.pl

506003301
czarnowoda@o2.pl

facebook   www

O nas

Gospodarstwo agroturystyczne na końcu świata, wśród lasów i pól, z dala od zgiełku i codziennej gonitwy, dla osób pozytywnie zakręconych, które chcą spędzić czas w kameralnym gronie. Wśród starych sadów i naszych winnic, gdzie gospodarzami są zwierzęta, a my ludzie staramy się do nich dopasować, czeka na Ciebie przyjazne miejsce. Dzikie i jeszcze do końca nie odkryte. U nas nie ma placu zabaw, kortów, boisk itp., dlatego nieopisany spokój i magia tego miejsca sprawią, że wyjedziesz od nas naładowany pozytywną energią.

Wina

Wino z Czarnowody wytwarzane jest z ponad 20 szlachetnych szczepów, dojrzewających w promieniach słońca w obszarze „Natura 2000”. Między innymi: Marechal Fosch, Leon Milot, Frontenac, Heridan, Cascade, Serena, Aurora, Swenson Red, Nachodka, Bianca, Seyval Blanc, Rondo, Regent, Hibernal, Jutrzenka, Muskat Odeski i inne.

Znakomite efekty uzyskujemy także dzięki ręcznemu winobraniu oraz natychmiastowemu rozpoczęciu produkcji , jak również zastosowaniu wyłącznie sedymentacji naturalnej, czyli wielokrotnemu przetaczaniu młodego wina. Nie ścigamy doskonałości, szukamy własnej drogi. Dlatego nasze wina powstają z kupażu kilku odmian. To nadaje im unikalny smak. Smak Czarnowody. Naszym oczkiem w głowie jest wino różowe, które od początku cieszy się największym uznaniem naszych gości. Wina czerwone i białe zdobyły również swoich wielbicieli o zróżnicowanych gustach.

Proponujemy Państwu: wino czerwone,  białe i różowe Wszystkie wina to wina wytrawne.

Oferta

Oferujemy pobyt w pokojach gościnnych z łazienkami i dostępem do kuchni,

Wyposażenie pokoju: łóżka, biała pościel, białe ręczniki, półki na ubrania, nocna lampka, stolik z krzesłami.

Wyposażenie kuchni: lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, garnki, patelnie, sztućce, szklanki, talerze, płyn do mycia naczyń i ścierka do wycierania naczyń.

Nasi Goście mogą także korzystać z sali kominkowej do tańców, zabaw i biesiad.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nas w naszym małym „Raju”. Jednak, trzeba zaznaczyć, że nie jest to miejsce dla każdego: u  nas nie ma i nie będzie: placu zabaw, boisk, telewizora, internetu, stołu do ping ponga a czasami nawet zasięgu telefonicznego.

Atrakcje

Atrakcje u nas i w okolicy:

przejażdżka po okolicy UAZ-em, zwanym Żabką

wycieczki rowerowe

 

Atrakcje w okolicy

spływy kajakowe

pintball

jazda konna

stok narciarsk

Gdzie jesteśmy?

Uprawiane szczepy/odmiany

ok. 20 odmian

Winnica należy do:


Roztoczański Szlak Winny
up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY