Przy polskim winie. Dolnośląskie winnice - gęś i wino w Halce.

Przy polskim winie. Dolnośląskie winnice - gęś i wino w Halce.degustacja

Kiedy

Lokalizacja

Adres

Organizator

Dostępność

Wstęp

2019-11-27 19:00

Halka Restauracja po polsku

WINNICOMANIA, Halka Restauracja po polsku, Stowarzyszenie Winnice Dolnośląskie

publiczne

bilety

facebook

Łagodny klimat, doskonale nasłonecznione wzgórza, sprzyjające wiatry, dobre gleby. Ludzie z ogromnym entuzjazmem, odpowiedzialnością i szacunkiem do wykonywanej pracy. Dolny Śląsk. Region coraz prężniej działający na winiarskiej mapie Polski. Znajdziecie tam zarówno kameralne, rodzinnie prowadzone gospodarstwa winiarskie, nowoczesne niepozbawione duszy przedsięwzięcia, jak i większe inwestycje z pełną infrastrukturą turystyczną; noclegiem, wyżywieniem, dodatkowymi atrakcjami. Znajdziecie tam niebanalne produkty, tworzone w naturalny sposób, z pełnym zaangażowaniem przez właścicieli tych miejsc. Spotkacie wiele magnetycznych osobowości, gospodarzy otwartych, gościnnych i serdecznych. A tworzą tutaj wyjątkowo utalentowani winiarze, a owoce ich pracy zaliczają się do polskiej czołówki. Wina są znane, lubiane i wielokrotnie nagradzane.

Zapraszamy w wirtualną podróż szlakiem dolnośląskich winnic, przez który osobiście poprowadzą Was winiarze ze Stowarzyszenie Winnice Dolnośląskie.

Jednocześnie będziemy świętować czas młodego wina i gęsiny. O doskonałe menu z gęsiną w roli głównej oraz atmosferę domowej gościnności zadba Halka Restauracja po polsku. Halka to, nie tylko piękne wnętrza, to przede wszystkim doskonała polska kuchnia ze szczyptą nowoczesności, w jej najlepszym wydaniu. Każde danie podawane jest z estetyką i smakiem.

Zapraszamy na naszą niezwykłą kolację degustacyjną z dolnośląskimi winami.


 

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY